Pauza…

Nemám teď moc času na tvoření, protože doděláváme příčku v pokoji a zároveň dva kumbálky, kde budu mít aspoň trochu místa na uložení všech svých věcí na tvoření. Ono se to nezdá, ale těch věciček je opravdu hodně.
Kdo tvoří…ví.

To máte: látky, vlny, nitě, stuhy, knoflíky, zipy, výplně z dutého vlákna ( hodně objemné), noviny na ruličky (pletení z papíru), hotové ruličky, rámečky a spoustu dalších sarapatiček….atd…atd.

Už se těším, jak si všechno proberu, roztřídím a uložím do POPSANÝCH krabic. Nejhorší je totiž hledání konkrétní věci, když samozřejmě víte nabeton, že ji máte, ale bohužel nevíte kde.
A to se teď změní, doufám…mám ráda, když má každá věc své místo.
Děti už mi odrostly, takže doma nemám „skřítky nepořádníčky“, kteří mi neustále věci přemisťují do míst, kde bych je vůbec nehledala. Plánuji mít krabice přehledně popsané a úhledně uložené.

Ale to jsem trochu předběhla…zatím jsem ve fázi nekonečného vytírání sádrového poprašku ( Bonnie se po něm občas proběhne a zanechá tím po celém bytě otisk jejích tlapiček)  nebo skvrn po malování a utírání prachu.

Ale….schází mi, když dlouho nic nevytvořím, proto jsem si našla  něco jednoduchého, co netrvá dlouho a přesto mě to uspokojí, co se tvořivosti týče. A dá se to dělat klidně večer při televizi a pěkném filmu. Stačí kousek látky, filcu a bavlnky.

V práci se nám právě začala zelenat větvička břízy, tak přivoláváme jaro 🙂
(Celkem: 5 ,Dnes: 1)

2 komentáře Pauza…

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>